LAJMI I FUNDIT:

Pedro: Jam i hapur për oferta

Pedro: Jam i hapur për oferta

Anësori sulmuesi i Chelseat, Pedro e ka pranuar se është i gatshëm të dëgjojë ofertat që vijnë në drejtim të tij këtë verë.

Ish- ylli i Barcelonës mbetet pa kontratë në fund të këtij sezoni dhe pritet të largohet nga Chelsea.

Edhe vet sulmuesi spanjoll ka treguar se është i hapur për oferta pasi largimi nga Stamford Bridge është i pashmangshëm.


Pedro zbulon një histori interesante konfrontimi me Ronaldon - CR7 e pyeti kush je, përgjigja e spanjollit ishte epike
Lexo po ashtu Pedro zbulon një histori interesante konfrontimi me Ronaldon - CR7 e pyeti kush je, përgjigja e spanjollit ishte epike

“Duhet të flas me klubin, kam një kontratë deri më 30 qershor”, ka thënë fillimisht Pedro për El Larguero.

“Jam i hapur për të dëgjuar ofertat e tjera”.

“Betis? Nuk e di, një takim me Chelsean është në pritje”, përfundoi sulmuesi.

Real Betis është aktivë në tregun e transferimeve pasi ata janë gjithashtu të interesuar për kapitenin e Manchester Cityt, David Silva. /Telegraf/

Në trend Sport

Më shumë
ESPN zgjedh tre lojtarët më të mirë të shekullit – vendi i tretë i befason të gjithë

ESPN zgjedh tre lojtarët më të mirë të shekullit – vendi i tretë i befason të gjithë

Ndërkombëtare
Chelsea pagoi 40 milionë euro për të, sot ai punon në një kantier ndërtimi dhe lufton me fyerjet nga tifozët

Chelsea pagoi 40 milionë euro për të, sot ai punon në një kantier ndërtimi dhe lufton me fyerjet nga tifozët

Premier League
Laporta dhe Deco insistojnë ta bindin lojtarin e padëshiruar të largohet nga Barcelona

Laporta dhe Deco insistojnë ta bindin lojtarin e padëshiruar të largohet nga Barcelona

La Liga
Real Madridi deklaron një rekord financiar që asnjë klub në histori të futbollit nuk e ka arritur

Real Madridi deklaron një rekord financiar që asnjë klub në histori të futbollit nuk e ka arritur

La Liga
Xabi Alonso e do me çdo kusht transferimin e yllit të Real Madridit këtë verë

Xabi Alonso e do me çdo kusht transferimin e yllit të Real Madridit këtë verë

Ndërkombëtare
Eksod te Chelsea këtë verë: 14 lojtarë do të largohen nga Blutë

Eksod te Chelsea këtë verë: 14 lojtarë do të largohen nga Blutë

Premier League
Kalo në kategori