LAJMI I FUNDIT:

Pasi befasuan me martesën e papritur, Joe Jonas dhe Sophie Turner do të martohet sërish gjatë verës

Pasi befasuan me martesën e papritur, Joe Jonas dhe Sophie Turner do të martohet sërish gjatë verës
Joe Jonas dhe Sophie Turner (Foto; Dia Dipasupil/Getty Images/Guliver)
Reklama

Joe Jonas dhe Sophie Turner u martuan në një ceremoni befasuese në Las Vegas të mërkurën që shkoi, por çifti nuk do të ndalet me kaq dhe do të bëjë një tjetër ceremoni martesore.

29-vjeçari dhe 23-vjeçarja menjëherë pas evenimentit të ndarjes së çmimeve Billboard Music Aëards, së bashku me disa miq u nisën drejt një kishe në Las Vegas për t’u martuar.


Të gjitha lajmet nga Sophie Turner
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sophie Turner

Mirëpo, më herët, ata kishin planifikuar që të martoheshin gjatë verës, prandaj sërish do të ecin drejt altarit, ashtu siç ishte planifikuar.

Joe Jonas dhe Sophie Turner (Foto: Dimitrios Kambouris/Getty Images/Guliver)

“Martesa do të mbahet në Evropë”, ka thënë një burim për People duke shtuar se çifti është dashur të martohej fillimisht në SHBA, në mënyrë që kurorëzimi i tyre të ishte legal.

Muzikanti i “Jonas Brothers” dhe aktorja janë në lidhje që nga viti 2016, ndërsa Sophie është pjesë e hit serialit televiziv “Game of Thrones” që po emeton sezonin e fundit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori