Vitet 1990 dhe 2000 duket se kanë qenë vetëm dje, por e vërteta është se një dekadë tjetër tashmë po mbyllet.

Secili prej nesh prisnim me padurim aktorët me rolet e tyre të veçantam si dhe mund të dëgjonim për orë të tëra këngët e interpretuesve tanë të preferuar.

Dhjetë të famshmit që kanë "harruar" se çfarë është dieta (Foto) Dhjetë të famshmit që kanë "harruar" se çfarë është dieta (Foto)

Bright Side solli një listë aktoresh të famshme femra, për të parë se kanë ndryshuar pas 20 viteve tA famshmet që dikur ishin pjesë përbërëse e jetës sonë, transmeton Telegrafi.

Carmen Electra

Charlize Theron

Angelina Jolie

Denise Richards

Monica Bellucci

Andie MacDowell

Sarah Chalke

Reklama

Gwen Stefani

Courteney Cox

Tara Reid

Winona Ryder

Natalie Portman

Jennifer Lopez

Catherine Zeta-Jones

Reklama

Jennifer Aniston

Kate Beckinsale

/Telegrafi/