Prezantuesja, modelja dhe aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, ditën e djeshme (e shtunë) festoi ditëlindjen e 23-të.

Ajo me këtë rast organizoi një festë private luksoze me disa nga miqtë e saj të ngushtë.

Bukuroshja, e cila numëron fansa të shumtë në rrjetet sociale, ka ndarë disa pamje nga dita speciale.

Arta Nitaj (Foto: Instagram)

Ajo ka mahnitur fansat me dukjen glamuroze, teksa për këtë ditëlindje zgjodhi një fustan blu të prerë anash.

Artistja nga Peja vjen e mrekullueshme, e cila njëherësh ka marrë vëmendje edhe me pozat provokuese që në disa prej postimeve ka sjell.

Të gjitha lajmet nga Arta Nitaj Të gjitha lajmet nga Arta Nitaj

Sidoqoftë, Arta ka shijuar mjaft shumë këtë festë përkundër situatës së krijuar me COVID-19 – derisa akoma duhet respektuar rregullat që janë dhënë nëpër lokale.

Arta Nitaj (Foto: Instagram)

Nitaj këtë vit nuk ka qenë e angazhuar në ndonjë projekt të ri, edhe pse u paralajmërua rikthimi i saj si prezantuese në një emision. /Telegrafi/

Arta Nitaj (Foto: Instagram)

Arta Nitaj (Foto: Instagram)

Arta Nitaj (Foto: Instagram)

Arta Nitaj (Foto: Instagram)