LAJMI I FUNDIT:

Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për “Guess”

Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për “Guess”

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi po vazhdon të shijon suksese ndërkombëtare në bashkëpunimin e saj me markën “Guess”.

Reklama

Edhe së fundmi modelja ka udhëtuar drejt Stambollit për të realizuar një kampanjë të re për linjën e njohur të veshjeve.

Oriola ndau me fansat në Instagram disa imazhe teksa njoftoi se ka realizuar një tjetër kampanjë.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Në foto, modelja shihej e veshur me një trupore xhins që ia theksonte format ndërsa kishte dekolte të hapur.

Të gjitha lajmet nga Oriola Marashi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Oriola Marashi

Për të kombinuar me dukjen, Oriola mbante një çantë të vogël ngjyrë kafe dhe një shall.

“Ditë të mrekullueshme me familjen “Guess”, ka shkruar Oriola në mbishkrimin e imazheve ndërsa dukej e mahnitshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Hulk Hogan martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me Sky Daily

Hulk Hogan martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me Sky Daily

Magazina
Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Magazina
Jordyn Woods vjen me fotografi

Jordyn Woods vjen me fotografi "të zjarrta" për ditëlindjen e 26-të

Magazina
Sophia Loren rrëzohet dhe detyrohet t'i nënshtrohet një operimi urgjent pas lëndimeve të marra

Sophia Loren rrëzohet dhe detyrohet t'i nënshtrohet një operimi urgjent pas lëndimeve të marra

Magazina
Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Magazina
Kalo në kategori