LAJMI I FUNDIT:

Olta nuk i kursen komplimentet për Luizin, e krahason me aktorin britanik Tom Hardy

Olta nuk i kursen komplimentet për Luizin, e krahason me aktorin britanik Tom Hardy

Dy protagonistët e Big Brother VIP Albania deri më tani po konsiderohen aktorja Olta Gixhari dhe këngëtari Luiz Ejlli.

Reklama

Raportet e tyre kanë ngjallur diskutime dhe debatet të shumta dhe ata shihen si rival të fortë me njëri-tjetrin.

Megjithatë ka raste kur të dy lënë anash mosmarrëveshjet dhe bëjnë paqe mes vete duke ngjallur edhe të qeshura tek banorët me humorin e tyre.

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Së fundmi, Luizi shkoi tek krevati i Kiarës dhe Oltës dhe ndërsa ishte ende errësirë aktorja nuk e ka kursyer komplimentet për këngëtarin.

Olta i tha Luizit se i ngjante me aktorin e famshëm britanik, Tom Hardyn i konsideruar shpesh si një ndër meshkujt më të bukur në botë.

Foto: Getty Images

“Pse më dukesh si Tom Hardy, të betohem je bërë kopje tani në errësirë, do të vijë dita që edhe ditën ashtu do të dukesh, çfarë ka ai më shumë se ti”, i tha Olta-Luizit duke shkaktuar të qeshura.

Ndryshe, kujtojmë që banorët e shtëpisë së famshme të BBVA kanë mbajtur një sfidë të radhës që iu dha nga “Vëllai i Madh”.

Luizi dhe Olta në ‘luftë’ me njëri-tjetrin edhe në rrjete sociale, dyshohet se aktorja po blen ‘like’ për të mposhtur këngëtarin
Lexo po ashtu Luizi dhe Olta në ‘luftë’ me njëri-tjetrin edhe në rrjete sociale, dyshohet se aktorja po blen ‘like’ për të mposhtur këngëtarin

Ata kanë zhvilluar spektaklin “Big Brother Talent Show” duke shfaqur talentet e tyre në fusha të ndryshme si në këndim, vallëzim apo interpretim.

Fituesi e sfidës fillimisht u tha se do të përzgjidhej me anë të ‘like’ që postimet do të merrnin në llogarinë zyrtare të Big Brother VIP Albania në Instagram, mirëpo parregullsitë dhe dyshimet për blerje të ‘like’-ve kanë bërë që kjo të anulohet.

Pas kësaj, produksioni mori vendim që sonte (e shtunë) në natën e spektaklit fituesi i sfidës do të votohet nga ana e vetë banorëve. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Një influencues kinez ndërron jetë pas sfidës me alkool në TikTok - piu shtatë shishe gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë

Një influencues kinez ndërron jetë pas sfidës me alkool në TikTok - piu shtatë shishe gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë

Magazina
Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Magazina
Kalo në kategori