LAJMI I FUNDIT:

Olta Gixhari nuk mungon në finalen e madhe, duket tejet atraktive me dukjen e saj

Olta Gixhari nuk mungon në finalen e madhe, duket tejet atraktive me dukjen e saj
Olta Gixhari në finalen e BBVA (Foto: Instagram)

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, ka qenë një prej banoreve më të zëshme të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ajo e nisi këtë garë në datën 24 dhjetor, por që u tërhoq pasi bëri 100 ditë brenda shtëpisë, për t’u rikthyer te djali i saj, mungesën e të cilit e kishte ndjerë shumë.

Gjithsesi, Olta nuk ka munguar në natën finale të këtij spektakli, ku është dukur tejet bukur dhe elegante e veshur me një fustan të kaltër me shkëlqim.

Olta Gixhari (Foto: Instagram)

Për çudinë e shumë shikuesve, Olta e ndjek finalen nga këndi i të eliminuarve, ani pse ajo ishte shquar si një prej konkurrenteve më të forta dhe potenciale për ta fitur këtë edicion të BBVA.

LIVE: Finalja e Big Brother VIP Albania 2
Lexo po ashtu LIVE: Finalja e Big Brother VIP Albania 2

Ndërkohë në finalen e madhe janë gjithsej katër banorë, Luiz Ejlli, Deamishel Hoxha, Efi Dhedhes dhe Kristi Aliaj (Dragot).

Olta Gixhari (Foto: Instagram)

Njëri prej tyre fiton sonte (e shtunë) çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. /Telegrafi/

Olta Gixhari (Foto: Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
David Beckham shkon me sandale të veshura me çorape në Javën e Modës në Paris

David Beckham shkon me sandale të veshura me çorape në Javën e Modës në Paris

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Magazina
Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Magazina
Butrint Imeri pozon pranë makinës super luksoze i veshur në kostum elegant

Butrint Imeri pozon pranë makinës super luksoze i veshur në kostum elegant

Magazina
Kalo në kategori