LAJMI I FUNDIT:

Ofendoi vajzat nga “Përputhen” – Luiz Ejlli rikthehet si opinionist dhe sqaron deklaratat për emisionin

Ofendoi vajzat nga “Përputhen” – Luiz Ejlli rikthehet si opinionist dhe sqaron deklaratat për emisionin
Foto: Screenshot/YouTube

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli, ka qenë së fundmi në rolin e opinionistit në “Përputhen”.

Reklama

Ai sa ishte brenda shtëpisë ka sulmuar disa nga konkurrentët, të cilët ishin pjesë e këtij emisioni.

I njëjti i është përgjigjur disa prej pyetjeve të publikut, ku në një prej mesazheve thuhej: “Burri që është burrë nuk lëpin aty ku pështyn”.

Foto: Screenshot/YouTube

Artisti shkodran ka dhënë edhe një herë mendimin e tij dhe se përse i është referuar në këtë mënyrë.

Të gjitha lajmet nga Efi Dhedhes
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Efi Dhedhes

“Më vjen keq vetëm për diçka. Unë e kam thënë dhe ri-thënë, nga data 24 dhjetor që unë kam shkelur në atë shtëpi unë kam thënë, do të luaj, do luaj fort, në mënyrat që ndoshta nuk i kanë parë ndonjëherë dhe do të bëjë çmos që të fitoj”, u shpreh ai.

Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtari tutje theksoi: “Nëse të gjithë donin të fitonin, unë e kisha atë moton që më duhet ta fitoj dhe kam luajtur shumë, nuk jam krenar për shumë gjëra që kam bërë aty brenda e di që kam mërzitur shumë njerëz. Kam mërzitur edhe prindër të konkurrentëve, familjarë të tyre dhe për këtë koment i referohet pikërisht asaj, komentet në lidhje me Përputhen”.

Krejt në fund, Luizi shtoi se do ta bënte sërish nëse do të ishte në favor të tij.

Foto: Screenshot/YouTube

“Unë prapë e them, prapë nëse do të futem në Big Brother nëse do të kem konkurrente, e shoh një moment që mua më leverdis prapë do ia përmendi. Do mundohem që ta vë në siklet duke ia përmendur Përputhen ose situatat në të cilat ka kaluar”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Magazina

"Pa ty" - Luiz Ejlli publikon kolonën zanore të filmit "Në kuadër të dashurisë"

Magazina
Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori