LAJMI I FUNDIT:

“Nuk fjeta gjatë tërë natës”

“Nuk fjeta gjatë tërë natës”

Qendërmbrojtësi i Interit, Juan Jesus, ka thënë sot se nuk ka fjetur gjatë tërë natën pas ndeshjes me Juventusin në Coppa Italia.

Reklama

Kapiteni i Interit për këtë ndeshje Juan Jesus, luajti mjaftë mirë duke i ndihmuar skuadrës së tij të shënojë fitore me rezultat 3-0.

Ai ka thënë se nuk fjeti tërë natën pas ndeshjes me Juventusin në Coppa Italia.

Qendërmbrojtësi i Interit vuante ende nga adrenalina e fitores 3-0, që në fund u përcoll me humbje pas penalltive pas rezultatit të përgjithshëm 3-3.

“Nuk kam fjetur tërë natën, kisha ende adrenalinën e ndeshjes”.

“Por, jemi të kënaqur sepse Juventus është gjithmonë skuadër e vështirë për ta mposhtur”.

“Kemi zhvilluar një ndeshje të madhe, askush nuk ka pritur që pas humbjes 3-0 të rikthehemi në garë për kualifikim në finale”, u shpreh Jesus.


Në trend Sport

Më shumë
Pep Guardiola me kërkesë interesante për UEFA-n dhe FIFA-n pas fitimit të Ligës së Kampionëve

Pep Guardiola me kërkesë interesante për UEFA-n dhe FIFA-n pas fitimit të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Messi nuk përmbahet, godet ashpër PSG-në për dy vitet e kaluara në Parc des Princes

Messi nuk përmbahet, godet ashpër PSG-në për dy vitet e kaluara në Parc des Princes

Ligue 1
Inzaghi: Interi i tregoi botës se kush është me paraqitjen ndaj Man Cityt

Inzaghi: Interi i tregoi botës se kush është me paraqitjen ndaj Man Cityt

Liga e Kampionëve
Intervista emocionale e Jack Grealish pas triumfit historik të Man Cityt në Ligën e Kampionëve

Intervista emocionale e Jack Grealish pas triumfit historik të Man Cityt në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Manchester City fiton për herë të parë në histori trofeun e Ligës së Kampionëve - kompleton tripletën

Manchester City fiton për herë të parë në histori trofeun e Ligës së Kampionëve - kompleton tripletën

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Man City 1-0 Inter: Ederson yll i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Man City 1-0 Inter: Ederson yll i ndeshjes

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori