Aktorët amerikanë Dean Cain dhe Teri Hatcher, të njohur për publikun me rolet e tyre si ‘Supermeni’ dhe ‘Lois Lane’, kanë vizituar së fundmi shtetin australian për xhirimet e reja të “Supernova Comic Con and Gaming Expo”.

Reklama

Por, Dean nuk mund të ngjitet nëpër ndërtesa të larta vetëm me një kërcim, sikur superheroi që ai luante dikur, por kësaj radhe ai zgjodhi një rrugë më të sigurt , duke marrë me vete edhe ish-kolegen e tij, shkruan DailyMail Australia, transmeton Telegrafi.

Ndërkohë, kolegia e tij Teri ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, duke treguar kështu ri-bashkimin e saj me me ish-kolegun.

Reklama

Ata dukeshin shumë të lumtur që ishin nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ajo kishte vënë duart e saj rreth qafës së Dean, dhe duket se ajri i freskët tundte flokët e saj në maje të urës së famshme Harbour të Sydenyt.

Reklama

Megjithëse pak ‘frikë’ nga lartësitë, Dean prapëseprapë mbajti një pamje serioze, ashtu siç mbante kur luante rolin e ‘Supermenit’. /Telegrafi/