LAJMI I FUNDIT:

Nuk e dinte më herët – babai i Rihannas u befasua kur kuptoi për shtatzëninë e dytë të këngëtares në “Super Bowl”

Nuk e dinte më herët – babai i Rihannas u befasua kur kuptoi për shtatzëninë e dytë të këngëtares në “Super Bowl”

Babai i Rihannas ishte po aq i befasuar sa pjesa tjetër e botës kur këngëtarja e “Umbrella” zbuloi se ishte në pritje të fëmijës së dytë në pjesën e parë të “Super Bowl 2023”.

Ronald Fenty, që udhëtoi nga Barbados për të ndjekur të bijën në Glendale, Arizona, tha për TMZ se ai nuk e kishte idenë se vajza e tij po priste fëmijën e dytë me ASAP Rockyn.

“Zoti im. Vajza ime duket se është shtatzënë”, kujton ai duke i thënë partneres teksa ishte në tribunë në State Farm.

Rihanna (Foto: Getty Images)

Ronald gjithashtu vuri në dukje se ai shpreson se themeluesja e “Fenty Beauty”, 34 vjeçe, do të mirëpresë një vajzë këtë herë – pasi lindi një djalë vitin e kaluar, shkruan PageSix.

Rihanna shpenzoi gjysmë milionë euro gjatë qëndrimit në Arizona për të performuar në "Super Bowl"
Lexo po ashtu Rihanna shpenzoi gjysmë milionë euro gjatë qëndrimit në Arizona për të performuar në "Super Bowl"

Siç është raportuar më parë, këngëtarja e “Disturbia”, e lindur Robyn Rihanna Fenty, ka pasur një marrëdhënie të vështirë me të atin ndër vite.

Rihanna dhe babai i saj (Foto: Shutterstock)

Ronald u divorcua nga mamaja e Rihannas, Monica Braithëaite, për shkak të problemeve të alkoolit dhe drogës kur këngëtarja ishte vetëm 14 vjeçe.

Artistja e famshme botërore më vonë akuzoi të atin se kishte keqpërdorur emrin e saj për të përfituar. Megjithatë, ajo përfundimisht hodhi poshtë padinë që ngriti kundër tij në shtator 2021.

Rihanna (Foto: Getty Images)

Rihanna dhe ASAP filluan takimet me njëri-tjetrin në vitin 2020, por që ata kishin qenë miq prej vitesh. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Kalo në kategori