LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve, Inter 1-0 Torino: Handanovic më i miri

Notat e lojtarëve, Inter 1-0 Torino: Handanovic më i miri

Interi ka marr një fitore të vështirë, por me vlera të mëdha, duke e mposhtur Torinon me rezultat 1-0.

Reklama

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi mbrojtësi anësor Denzel Dumfries.

Samir Handanovic ishte më i miri në fushë me notën 7.6.

Njëjtë u vlerësua edhe Stefan De Vrij, ndërsa më i dobëti te Interi ishte Lautaro Martinez.

Me këtë fitore Interi mbetet lider me 46 pikë, ndërsa Torino është e 11-ta me 25 pikë.

Notat e lojtarëve të Interit dhe Torinos

/Telegrafi/