Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka muaj që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Ajo ndërkohë po tregohet aktive për fansat në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft e ndjekur.

Së fundmi, Nora ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi mjaft atraktive të realizuara në bregdet.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Ajo është shfaqur mjaft tërheqëse duke pozuar me bikini dhe vënë në pah linjat e saj trupore.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Fotografitë janë realizuar në një jaht luksoz, gjatë lundrimit në brigjet e Vlorës.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Nora është shumë e komentuar nga fansat për fizikun e saj, i cili është rezultat i ushtrimeve të rregullta në palestër.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Përndryshe, projekti i fundit muzikor që ajo ka sjell mbetet kënga “Anna” me reperin Gjiko, e publikuar në dhjetor të vitit të kaluar. /Telegrafi/