LAJMI I FUNDIT:

Nominimi më i fortë deri më tani – cili nga shtatë banorët do të eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2?

Nominimi më i fortë deri më tani – cili nga shtatë banorët do të eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2?

Spektakli i Big Brother VIP Kosova 2 edhe këtë të hënë (4 dhjetor) solli përplot befasi e ngjarje të ndryshme.

Ky reality shou kësaj radhe ia la në dorë publikut fatin e disa prej banorëve brenda shtëpisë së famshme.

Tre nga banorët që shkuan në nominim nga publiku ishin: Alba Vukaj, Azem Gagica dhe Besart Zeneli.

Këtyre tre konkurrentëve iu bashkuan edhe katër të tjerë në nominimin që u bë sy me sy, në prani të të gjithëve.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova

Blerando, Ylli Dervishi, Blero dhe Kader Kicaj qenë të tjerët që morën më së shumti nominime.

Telegrafi ka realizuar një sondazh për lexuesit, për të marrë mendimet e tyre rreth personazhit që do të eliminohet nga gara e madhe për 200 mijë euro.

* Ky sondazh është realizuar nga portali Telegrafi vetëm për të matur preferencat e publikut dhe nuk lidhet me votimin zyrtar të spektaklit Big Brother VIP Kosova 2.


Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori