LAJMI I FUNDIT:

Noizy mban premtimin, çdo të premte nga një klip

Noizy mban premtimin, çdo të premte nga një klip

Noizy ka paralajmëruar se këngët e albumit të tij të fundit do të publikohen të gjitha me videoklip.

Reperi po e mban premtimin, ai tashmë ka filluar me publikimin e tyre dhe sot do të publikohet videoklipi i tretë, transmeton Telegrafi.


“Shut the place down” mban titullin kënga që do të publikohet sot, e që është në bashkëpunim me Varrosin.

Pas këtij videoklipi ashtu siç ka premtuar artisti nga Shqipëria, edhe katër të premte të tjera ai do të sjell nga një projekt të ri.

“Grande” dhe “Not gonna talk” janë projektet e publikuara gjatë dy javëve të kaluara, të cilat kanë kaluar milionshin e klikimeve në kanalin “Youtube”./Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Magazina
Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Kalo në kategori