Ne jemi mësuar të shohim të famshmit në një mjedis të harlisur.

Prandaj, ndonjëherë duket se njerëzit që shohim në TV nuk janë njerëzorë, por diçka misterioze.

Si duken aktorët e filmave horror në jetën reale? (Foto) Si duken aktorët e filmave horror në jetën reale? (Foto)

Sidoqoftë, edhe njerëzit më të rëndësishëm hyjnë në situata që ne do të quanim të pazakonta.

Bright Side ka përgatitur një përzgjedhje të fotografive të cilësisë së mirë që tregojnë anët e panjohura të yjeve të ndryshëm, transmeton Telegrafi.

26. Mbretëresha Elizabeta II si një 10-vjeçare me qenin e saj, 1936

http://historium.tumblr.com/post/163592779007/queen-elizabeth-ii-and-her-corgi-1936

25. 15-vjeçarja Brooke Shields, 1980

http://young-brooke.tumblr.com/post/148703059200/15-year-old-brooke-shields-1980

24. Robert Downey Jr dhe Sarah Jessica Parker, 1983

https://my-retro-vintage.tumblr.com/post/157516424280/robert-downey-jr-and-sarah-jessica-parker

23. Prindërit e Angelina Jolie, 1972

22. Leonardo DiCaprio, 1996

http://adonisart.tumblr.com/post/128243886815/leonardo-dicaprio-photographed-by-david

21. Familja Kardashian-Jenner, 1995

http://flashback-to-the-90s.tumblr.com/post/151345030266/kardashian-family-circa-1995

20. Shaquille O’Neal dhe Bill Gates, 1999

http://cash2kilo.tumblr.com/post/110177725178/shaq-bill-gates

19. Hillary Clinton në Kolegjin Wellesley, 1969

http://lostinhistorypics.tumblr.com/post/153436198640/hillary-clinton-getting-her-face-painted-at

18. Princesha Diana dhe Rowan Atkinson në shfaqjen e Varieteteve Mbretërore, 1984

http://historium.tumblr.com/post/162993299444/you-princess-diana-meets-comedian-rowan-atkinson

17. Fotografia e parë e Linkin Park me Chester Bennington (në të djathtë të djathtë) në vitin 1997. Disa nga shokët e grupit janë ende studentë.

16. Beyoncé dhe Solange Knowles me prindërit e tyre, 1990

http://bad-beyonce.tumblr.com/post/85731395932

15. 13-vjeçari Justin Bieber këndon për kalimtarët në Stratford, Kanada, 2007

Embed from Getty Images

14. Barack Obama, 19 vjeçar, 1980

13. Angelina Jolie, 17 vjeçare, 1992

http://dicaprio-diaries.tumblr.com/post/161915535155/angelina-jolie-1992

12. 30-vjeçarja Meryl Streep, 1979

http://hollywood-portraits.tumblr.com/post/164173230533/meryl-streep-photographed-by-jack-mitchell-1979

11. Peter Mayhew (Chewbacca) dhe Carrie Fisher, 1977

http://historium.tumblr.com/post/164344145729/peter-mayhew-chewbacca-and-carrie-fisher-1977

10. Kurt Russell i ri takon Elvis Presleyn, 1963

https://my-retro-vintage.tumblr.com/post/161083816230/young-kurt-russell-kicking-elvis-presley-in-the

9. Një fotografi shkolle në moshën 14 vjeçare e Kurt Cobain, 198

http://kurdtkobane.tumblr.com/post/161163057588/14-year-old-kurt-cobain-in-1981

8. Maggie Smith (Profesoresha Minerva McGonagall) në 27, 1962

http://historium.tumblr.com/post/156849168761/maggie-smith-at-27-evening-standard-theatre

7. Kasti i aktorëve të “Beverly Hills”, 1992

http://90sclubkid.tumblr.com/post/164870090662/the-cast-of-beverly-hills-90210-in-1992

6. 18-vjeçari Matthew Perry dhe 24-vjeçari Johnny Depp, 1987

http://90sclubkid.tumblr.com/post/163379362723/matthew-perry-and-johnny-depp-1987

5. 21-vjeçarja Vanessa Paradis dhe 29-vjeçarja Lenny Kravitz, 1993

http://saltedd.tumblr.com/post/112675542722/this-is-too-much-4-me

4. 15-vjeçarja Eva Mendes duke marrë autograf nga 17-vjeçarja Alyssa Milano, 1989

http://cremeblush.tumblr.com/post/96971801040/15-year-old-eva-mendes-getting-an-autograph-from

3. Yjet e “Mickey Mouse Club”, Justin Timberlake dhe Ryan Gosling, 1994

http://90sclubkid.tumblr.com/post/158746500117/justin-timberlake-and-ryan-gosling-1994

2. Brooke Shields dhe Robert Downey Jr, 1998

1. Michael Jackson dhe Donald Trump në rrugë për të vizituar pacientin Ryan White në vitin 1990. Njeriu në sfond është Mani Khalsa, kuzhinier personal i Michael.

Embed from Getty Images

/Telegrafi/