LAJMI I FUNDIT:

Një tjetër rol i shkëlqyer nga Julianne Moore në dramën romantike “Gloria Bell”

Një tjetër rol i shkëlqyer nga Julianne Moore në dramën romantike “Gloria Bell”
Julianne Moore (Foto: Dimitrios Kambouris/Getty Images for Louis Vuitton/Guliver)

“Gloria Bell” është një dramë e re romantike, në të cilën Julianne Moore ka luajtur një tjetër rol fantastik.

Reklama

Tashmë është publikuar edhe paraqitja e shkurtër, ndërsa kritikët thonë se filmi do të pëlqehet në veçanti nga femrat.

Julianne Moore (Foto: Miikka Skaffari/Getty Images for Breakthrough Prize/Guliver)

Filmi me regji të Sebastian Lelio sjell tregimin e Glorias, një grua me shpirt të lirë, e cila në të pesëdhjetat kërkon dashurinë nëpër klubet e Los Angelesit.

Lajmet për Julianne Moore
Lexo po ashtu Lajmet për Julianne Moore

Rolin e saj e luan Moore, një grua e shkurorëzuar në moshë të mesme, jeta e vërtetë e të cilës nis në dekadën e pestë të jetës.

Julianne Moore (Foto: Cindy Ord/Getty Images for Tory Burch/Guliver)

Gjatë ditës ajo bën punë tipike të zyrës, ndërsa në mbrëmje del për të vallëzuar nëpër klube. Në njërën prej daljeve të saj takohet me Arnoldin, me të cilin bie në dashuri.

Krahas Julianne Moore, në film luajnë edhe Michael Cera, Rita Wilson e Brad Garret.

Premiera e “Gloria Bell” është caktuar për Ditën e Gruas, 8 mars 2019 dhe më pas do të nisë shfaqja nëpër kinema. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Kalo në kategori