LAJMI I FUNDIT:

Një tifoz i Kroacisë ‘vjedh’ vëmendjen nga Ivana Knoll duke ia ndërprerë intervistën

Një tifoz i Kroacisë ‘vjedh’ vëmendjen nga Ivana Knoll duke ia ndërprerë intervistën

Një fans i Kroacisë arriti t’i rrëmbejë vëmendjen Ivana Knollit, pasi e ndërpreu modelen gjatë një interviste televizive.

Reklama

Ndërsa tifozët që shikojnë Kupën e Botës mund të mos kenë mbetur të mahnitur nga stili i futbollit kroat, përparimi i tyre në gjysmëfinale është ende mbresëlënës.

Është vizita e tyre e tretë në katër finalet e turneut në vetëm shtatë përpjekje, një prej të cilave nuk u kualifikuan dhe e dyta radhazi.

Foto: Screenshot/YouTube

Dhe, megjithëse skuadra e Zlatko Dalic nuk është aq estetikisht e këndshme në fushë, një nga fansat e tyre sigurisht që është, me ish-Miss Kroacinë, Knoll, që ka shumë për të diskutuar në lidhje me të.

Në një lidhje të drejtpërdrejtë me Piers Morganin, tifozja e Kroacisë: Askush nuk ofendohet nga veshjet e mia, edhe familjet bëjnë foto me mua
Lexo po ashtu Në një lidhje të drejtpërdrejtë me Piers Morganin, tifozja e Kroacisë: Askush nuk ofendohet nga veshjet e mia, edhe familjet bëjnë foto me mua

Paraqitjet e 30-vjeçares kanë marrë vëmendje të madhe në Katar dhe ajo është akuzuar për mosrespektim të Kodit të Veshjes.

Ndaj ndoshta do të gëzohen shumë që një tjetër fans i Kroacisë arriti të rrëmbejë vëmendjen në mënyrë gazmore duke e ndërprerë, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo u pyet se çfarë mendonte se do të ndodhte për ekipin në vazhdim, me Knoll që u përgjigj se “shpresonte që Argjentina do të kalonte [kundër Holandës]”.

Knoll shpjegoi se ajo priste që skuadra e saj t’i mposhte amerikanët e Jugut “lehtë, siç bënë katër vjet më parë”, kur evropianët fituan 3-0 në fazën e grupeve të Kupës së Botës 2018.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Në atë moment, burri, i cili qëndroi mbi supe të modeles për pjesën tjetër të intervistës, mbështetet në mikrofon dhe thotë: “Edhe unë jam kroat”.

Mund të imagjinoni që shumë fansa të vendit mund të jenë të ngopur që ish-Miss Kroacia të jetë personi i vetëm që duket se i përfaqëson ata. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Magazina
Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Magazina
Pamje nga dasma e Lautaro Martinez me Agustina Gandolfo

Pamje nga dasma e Lautaro Martinez me Agustina Gandolfo

Magazina
Kalo në kategori