LAJMI I FUNDIT:

Një person rrihet nga dy të tjerë në aeroportin e Prishtinës

Një person rrihet nga dy të tjerë në aeroportin e Prishtinës
Foto: Ilustrim

Një person ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga dy persona të tjerë të njohur për viktimën.

Në raportin e Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 19:55, në aeroportin “Adem Jashari”.

Tutje sipas raportit, rasti është cilësuar si “kanosje, sulm”, dhe të dyshuarit nuk janë hasur në lokacion.

“Viktima mashkull kosovar, ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuarit meshkuj kosovarë të njohur për viktimën. Të dyshuarit nuk janë hasur në lokacion”, thuhet në raport. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Eksperti i sigurisë, Shala: Kosova do prodhojë dronë dhe do të jetë lider në Ballkanin Perëndimor

Eksperti i sigurisë, Shala: Kosova do prodhojë dronë dhe do të jetë lider në Ballkanin Perëndimor

Siguri
Avokatët e shoferit që aksidentoi me veturë burrin e Shkurte Fejzës: Aksidenti ndodhi pa qëllim, klientit tonë iu konfiskua telefoni

Avokatët e shoferit që aksidentoi me veturë burrin e Shkurte Fejzës: Aksidenti ndodhi pa qëllim, klientit tonë iu konfiskua telefoni

Drejtësi
Tërmet në Shqipëri

Tërmet në Shqipëri

Lajme
Klinika e Urologjisë - tetë dhoma për pacientë, nëntë për personel

Klinika e Urologjisë - tetë dhoma për pacientë, nëntë për personel

Lajme
Lushtaku viziton Musliun në spital: Ganja është sinonim i gruas së fortë e cila nuk dorëzohet asnjëherë

Lushtaku viziton Musliun në spital: Ganja është sinonim i gruas së fortë e cila nuk dorëzohet asnjëherë

Lajme
Gjykata: Sulmuesit e gazetarit Valon Syla të motivuar nga bindjet fetare

Gjykata: Sulmuesit e gazetarit Valon Syla të motivuar nga bindjet fetare

Drejtësi
Kalo në kategori