LAJMI I FUNDIT:

Një hap tutje në lidhjen e tyre – Dua Lipa prezanton të dashurin e ri Romain Gavras me prindërit e saj

Një hap tutje në lidhjen e tyre – Dua Lipa prezanton të dashurin e ri Romain Gavras me prindërit e saj

Dua Lipa ka hedhur hapin e radhës në lidhjen e saj me Romain Gavras, teksa e prezantoi atë me prindërit e saj për herë të parë të martën në Ibiza.

Këngëtarja, 28 vjeçare dhe i dashuri i saj, 42 vjeç, kanë shijuar një darkë në restorantin Juntos House, ku iu bashkuan nëna e saj, Anesa dhe babai Dukagjini.

Artistja me prejardhje nga Kosova dukej atraktive me një fustan të tejdukshëm të bardhë.


Foto: MEGA

Duke lënë flokët brune poshtë shpatullave, krijuesja e hitit “Levitating” zgjodhi po ashtu një palë këpuca të bardha.

Dua Lipa sjell pamje të tjera nga festa e ditëlindjes së 28-të, e lumtur në krahët e të dashurit të ri
Lexo po ashtu Dua Lipa sjell pamje të tjera nga festa e ditëlindjes së 28-të, e lumtur në krahët e të dashurit të ri

Romain, i cili është një regjisor, ishte i veshur me një këmishë të gjelbër të errët, ndërsa kishte gjithashtu një fashë të mbështjellë rreth njërit prej gishtave.

Foto: MEGA

Dua gëzon një marrëdhënie të ngushtë me prindërit e saj dhe shpesh poston foto me ta në rrjetet sociale.

Këngëtarja është më e madhja e tre fëmijëve, pasi Anesa dhe Dukagjin kanë edhe vajzën Rina, 22 vjeçe dhe djalin Gjin, 17 vjeç.

Foto: MEGA

Dua ka nisur lidhjen e re këtë vit dhe dyshja kanë kaluar një festë romantike së bashku në ditët e fundit.

Çifti u raportua për një romancë dashurie në mars, kur u fotografuan të kapur për dore, teksa po largoheshin nga sfilata e Javës së Modës në Paris.

Foto: MEGA

Romain vite më parë ka qenë i dashuri i artistes tjetër të famshme, Rita Ora. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori