LAJMI I FUNDIT:

Dukagjin Lipa

149 Artikuj

Të gjithë pjesëmarrësit në festivalin Sunny Hill lirohen nga pagesa e transportit publik

Të gjithë pjesëmarrësit në festivalin Sunny Hill lirohen nga pagesa e transportit publik

Muzikë
Dua Lipa me urim të veçantë për Dukagjinin në ‘Ditën Ndërkombëtare të Babait’: Të dua shumë

Dua Lipa me urim të veçantë për Dukagjinin në ‘Ditën Ndërkombëtare të Babait’: Të dua shumë

Yjet
Dua Lipa bën një paraqitje të rrallë familjare, teksa merr pjesë në sfilatën e modës “Gucci Cruise 2025”

Dua Lipa bën një paraqitje të rrallë familjare, teksa merr pjesë në sfilatën e modës “Gucci Cruise 2025”

Yjet
“Radical Optimism” i Dua Lipës është zyrtarisht albumi numër një më i dëgjuar në Mbretërinë e Bashkuar

“Radical Optimism” i Dua Lipës është zyrtarisht albumi numër një më i dëgjuar në Mbretërinë e Bashkuar

Muzikë
Dua Lipa shfaqet si prezantuese në “Saturday Night Live” – në publik nuk mungojnë as prindërit e saj

Dua Lipa shfaqet si prezantuese në “Saturday Night Live” – në publik nuk mungojnë as prindërit e saj

Yjet
Dua dhe Dugi shihet teksa mbërrijnë së bashku në Aeroportin e New Yorkut, për Samitin “Time 100”

Dua dhe Dugi shihet teksa mbërrijnë së bashku në Aeroportin e New Yorkut, për Samitin “Time 100”

Yjet
“Ajo ka rrënjë edhe këtu”, mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

“Ajo ka rrënjë edhe këtu”, mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Yjet
Nuk lë anash familjen – Dua Lipa shoqërohet nga i ati Dukagjini në Grammy Awards

Nuk lë anash familjen – Dua Lipa shoqërohet nga i ati Dukagjini në Grammy Awards

Yjet
Dua Lipa shfaqet duke bërë pazar me të dashurin dhe prindërit në Ibiza

Dua Lipa shfaqet duke bërë pazar me të dashurin dhe prindërit në Ibiza

Yjet
Një hap tutje në lidhjen e tyre – Dua Lipa prezanton të dashurin e ri Romain Gavras me prindërit e saj

Një hap tutje në lidhjen e tyre – Dua Lipa prezanton të dashurin e ri Romain Gavras me prindërit e saj

Yjet
Feston ditëlindjen e 28-të, Dua Lipa merr urime të veçanta nga prindërit

Feston ditëlindjen e 28-të, Dua Lipa merr urime të veçanta nga prindërit

Yjet
Dua Lipa bashkë me familjen në pushime në Shqipëri

Dua Lipa bashkë me familjen në pushime në Shqipëri

Yjet


mob5