Blero Muharremi dhe Kolë Oroshi i kanë bashkuar forcat për të ardhur me një duet.

Kënga titullohet “Një ditë” dhe është kompletuar me videoklip.

Irkenc Hyka qëndron prapa kësaj kënge, pasi është kujdesur për muzikën.

Produksioni Imagine Films e ka realizuar anën vizuale të këtij projekti.

“Shpresoj t’ju pëlqej…”, ka shkruar Blero në njoftimin për këngën e re në rrjetet sociale.

Shpresoj te ju pelqej …. #njedite Out now ??? @koleoroshi

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on Nov 18, 2017 at 9:39am PST

Para kësaj kënge, kantautori Bleroi solli projektin e titulluar “Mbylli sytë”.

Ndërkaq, dy këngëtarët kanë bashkëpunuar edhe në të kaluarën.

Premierë: “Jar Na Na” një hit veror, Blero flet rreth bashkëpunimit të ri me Kolë Oroshin dhe angazhimet për verën 2017 (Video) Premierë: “Jar Na Na” një hit veror, Blero flet rreth bashkëpunimit të ri me Kolë Oroshin dhe angazhimet për verën 2017 (Video)

Gjatë verës, ata sollën këngën “Jar nana”, e cila po ashtu ishte punuar nga Irkenc Hyka. /Telegrafi/