LAJMI I FUNDIT:

Një braziliane e njohur pretendon se është 50 vjeçe, njerëzit nuk mund ta besojnë

Një braziliane e njohur pretendon se është 50 vjeçe, njerëzit nuk mund ta besojnë

Një influencere nga Brazili, e njohur në TikTok si Julies pretendon se i ka 49 vjet dhe ndjekësit e saj nuk po mund ta besojnë këtë.

Julies është mjaft aktive në TikTok, ku publikon video të shumta për 80 milionë ndjekësit e saj në këtë platformë.


Vlogerja, i kushton mjaft rëndësi ushtrimeve të saj në palestër dhe rezultati vërehet përmes linjave të saj të përkryera dhe prej barkut muskuloz.

@tiktokjulies Anyone relate? 😭 #fyp #viral #latina #trend ♬ original sound – kardashianshulu

Julies i kushton shumë rëndësi edhe dukjes dhe në shikim të parë ka lëkurë mjaft të mirëmbajtur dhe po ashtu flokë të mëndafshtë.

Së fundmi, ka shokuar ndjekësit duke bërë një video që indikonte moshën e saj të vërtetë.

@tiktokjuliesFelt like I really got slapped 🫠🤣♬ how i love being a woman – editdiaary

Përmes kësaj videoje, vlogerja tregoi se mosha është 49-vjeçare, megjithatë ndjekësit nuk po mund ta besojnë këtë. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Flokë dhe stil
Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Moda
‘Bronde Bob’ e Hailey Bieber është prerja perfekte e pranverës

‘Bronde Bob’ e Hailey Bieber është prerja perfekte e pranverës

Flokë dhe stil
Si të kombinojmë ngjyrat

Si të kombinojmë ngjyrat

Keshilla Modë
Estetistja Simoneta Bajrami po zhvillon trende të reja - ajo tregon se me ardhjen e pranverës janë shtuar kërkesat për trajtimet estetike

Estetistja Simoneta Bajrami po zhvillon trende të reja - ajo tregon se me ardhjen e pranverës janë shtuar kërkesat për trajtimet estetike

Estetikë
Kalo në kategori