LAJMI I FUNDIT:

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi momentalisht është banorja e vetme nga Kosova në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ajo ka bërë një rrugëtim të gjatë brenda, ndërsa shquhet për karakterin e saj të qetë.

Këngëtarja e njohur ditën e sotme (e premte) është tallur me Oltën, ndërkohë që po qëndronin në oborr një pjesë e banorëve.

@beauty_care.al #nitalatifi #gertikoxha #luizejlli #meluizin ♬ original sound – BEAUTY_CARE.AL

Ajo në një moment e thirri Olta Gixharin që po qëndronte në derë për të hyrë brenda duke i thënë se i erdhi një dron.

Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje
Lexo po ashtu Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

“Dron, Olta fituese. Dron Olta fituese po thotë”, ka thënë Latifi, e cila po tallej me aktoren.

“Sa do mërzitesh ti Nita po fitova unë”, tha Gixhari në anën tjetër me përgjigjen e menjëhershme të Nitës: “Ti nuk fiton”.

Në nominim për të dalë të shtunën janë: Antoneta Koçi, Keisi Medini dhe Qetsor Ferunaj. /Telegrafi/