Nicole Scherzinger nuk dukej asgjë e bujshme ndërsa vinte në pah figurën e saj trupore gjatë një udhëtimi në Liqenin Como me bukuroshin Thom Evans të mërkurën.

Ylli i “Pussycat Dolls” u kishte veshur një palë bikini të kuqe, para se të hidhej në ujërat freskues, ndërsa çifti vazhdoi të festonte ditëlindjen e saj të 43-të.

Para se të zhvishej, Nicole dukej rrezatuese me ndërsa tregonte linjat e saj, shkruan DailyMail.

Interpretuesja e hitit “Don’t Cha” dukej në formë të shkëlqyeshme ndërsa tregoi fizikun e saj të përsosur të arritur si rezultat i përkushtimit në palestër.

Ndërkohë edhe i dashuri i saj, Thom, kishte një trup të tonifikuar për të vënë në pah gjatë pushimeve të tyre.

Çifti u duk se dëshironte të shfrytëzonte kohën më të mirë buzë liqenit dhe nuk humbi kohë në zhytjen në ujë.

Thom u hodh i pari ndërsa e dashura e tij e përkushtuar filmoi veprimin e tij në telefonin e saj, para se Nicole të pastronte rrobat e saj të plazhit dhe të drejtohej vetë në ujë të freskët.

Ylli u pa duke hapur krahët ndërsa hidhej brenda, ndërsa Thom vëzhgonte.

Nicole më pas mori kohë për të marrë rreze dielli ndërsa u shtri në anije. /Telegrafi/