0Shares

Superyjet e muzikës hip hop, Nicki Minaj, Drake dhe Lil Wayne kanë publikuar projektin e ri.

“No Frauds” titullohet projekti i ri treshes që rikthehen fuqishëm.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Vidieo) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Vidieo)

Ky projekt është punuar në Londër dhe rikthen Lil Wayne në skenë.

Nicki Minaj shihet në një paraqitje të fuqishme teksa drejton thumba ndaj rivalëve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)