LAJMI I FUNDIT:

Nga Yolanda Hadid e deri te Kate Moss: 21 nënat e famshme që duken më shumë si shoqe në raport me vajzat e tyre

Nga Yolanda Hadid e deri te Kate Moss: 21 nënat e famshme që duken më shumë si shoqe në raport me vajzat e tyre

Kur bëhet fjalë për disa nëna të famshme dhe vajzat e tyre, është e qartë se ‘loja e tyre e gjeneve’ është absolutisht e mrekullueshme.

Reklama

Për më tepër, disa aktore dhe këngëtare nuk përcjellin vetëm pamjen mahnitëse tek pasardhësit, por edhe talentin. Ne mund të mendojmë se brezi i ri i yjeve është rritur, por në të vërtetë, ne kemi një shans unik të shohim se si këto femra të famshme na bëjnë të besojmë se ‘makinat e kohës ekzistojnë’.

Ne në Bright Side kemi mbledhur të famshmet nënë-bijë, të cilat tregojnë raportin dhe ngjashmërinë që kanë mes vete.

1. Demi Moore dhe Rumer Willis

2. Kate Beckinsale dhe Lily Mo Sheen

3. Lisa Bonet dhe Zow Kravitz

View this post on Instagram

My pal.

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on Dec 2, 2018 at 8:27am PST

4. Heather Locklear dhe vajza e saj, Ava Sambora

View this post on Instagram

Especially thankful for you

A post shared by Heather Locklear (@heatherlocklear) on Nov 24, 2017 at 2:04pm PST

5. Miley Cyrus dhe nëna e saj, Leticia Cyrus

6. Natalia Vodianova dhe Neva Portman

7. Emily Maynard dhe Josephine Riddick

8. Uma Thurman & Maya Hawke

9. Vanessa Paradis & Lily-Rose Depp

10. Yolanda Hadid me vajzat e saj, Gigi dhe Bella

11. Kate Moss dhe Lila Grace Moss Hack

12. Liv Freundlich dhe Julianne Moore

13. Sailor Brinkley Cook dhe Christie Brinkley

14. Robin Wright dhe Dylan Penn

15. Lisa Marie Presley dhe Riley Keough

16. Cindy Crawford dhe Kaia Gerber

17. Catherine Zeta-Jones dhe Carys Zeta Douglas

18. Reese Witherspoon dhe Ava Philippe

19. Jessica Alba dhe Honor Marie Warren

20. Jennie Garth me Luca Bella dhe Lola Ray

View this post on Instagram

My girls + buddy. Missing you Lu! ❤️🇨🇦

A post shared by Jennie 💛 (@jenniegarth) on Jun 27, 2019 at 1:33pm PDT

21. Amber Valletta dhe vajza Auden McCaw

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Kalo në kategori