Aktorja dhe modelja e njohur, Arta Nitaj, po vazhdon t’i shijojë pushimet në Dubai.

Bukuroshja, e ndjekur nga mijëra fansa, shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Këto ditë nuk ka munguar me disa poza në bikini, në të cilat po ashtu vë në pah linjat e bujshme trupore.

View this post on Instagram

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Në një të fundit me bikini të zeza kombinuar me nude, ish-aktorja e “O sa mirë” duket në formë të mrekullueshme.

“Ti e di ku të mbaj, të gjitha me ty i ndaj”, kanë qenë fjalët e Nitajt.

Sulmuesi i Barcelonës, Memphis Depay ndjek Arta Nitajn në Instagram Sulmuesi i Barcelonës, Memphis Depay ndjek Arta Nitajn në Instagram

Në hapësirën për komente të shumta kanë qenë komplimentet që ka pranuar nga miqtë e ndjekësit.

View this post on Instagram

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Ajo gjatë këtyre ditëve u komentua edhe për një raport për futbollistin holandez, Memphis Depay.

Ky është i vetmi nga të huajt që ndjek në rrjete sociale yllin nga Peja, gjegjësisht në Instagram. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)