LAJMI I FUNDIT:

Neymar është më i shtrenjti në botë, por jo më i paguari (Foto)

Neymar është më i shtrenjti në botë, por jo më i paguari (Foto)

Neymar ka kaluar nga Barcelona te PSG për një shumë prej 222 milionë eurove.

Reklama

Lojtari më i paguar në botë është Carlos Tevez që paguhet 38 milionë euro në vit, ndërsa pas tij është Neymar me 30 milionë euro.

I treti është Lavezzi që paguhet me 26.5 milionë euro.

Oscar është i katërti me 25 milionë, aq sa merr edhe Lionel Messi.

Rondaldo është i gjashti, ndërsa dhjetëshen e mbyll Gareth Bale, shulk, Gervinho dhe Witsel./Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga

"Ma kujton Cristiano Ronaldon, së shpejti do të jetë në nivel me Mbappen" - trajneri portugez e ngrit në qiell sensacionin e Barcelonës

La Liga
Bellingham pyetët nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

Bellingham pyetët nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

La Liga
Forma e jashtëzakonshme e Bellingham, Ancelotti ka një përgjigje epike: Duhet ta shikojmë pasaportën e tij edhe njëherë

Forma e jashtëzakonshme e Bellingham, Ancelotti ka një përgjigje epike: Duhet ta shikojmë pasaportën e tij edhe njëherë

La Liga
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kalo në kategori