LAJMI I FUNDIT:

Në urimin për ditëlindje, Aniston publikon fotografi duke u puthur në buzë me Ellen DeGeneres

Në urimin për ditëlindje, Aniston publikon fotografi duke u puthur në buzë me Ellen DeGeneres
(Foto: Screenshot/TheEllenShow)

Jennifer Aniston ia ka uruar ditëlindjen moderatores Ellen DeGeneres, përmes një postimi në profilin e saj në InstaStory.

Reklama

Me rastin e 64 vjetorit të lindjes së prezantueses, aktorja e ka shpërndarë një fotografi të realizuar në vitin 2019, në të cilën shfaqet duke u puthur në buzë me të.

“Një puthje të madhe për vajzën e ditëlindjes”, ka shkruar Aniston në mbishkrimin e fotografisë.

(Foto: Instagram/jenniferaniston)

Ellen dhe Jennifer kanë qenë shoqe me vite të tëra, ndërsa ylli i “Friends” ishte mysafirja e parë në episodin e parë të sezonit të fundit të emisionit “The Ellen DeGeneres Show”.

Njëherësh, është interesante se Aniston ka qenë edhe mysafirja e parë e Ellen kur emisioni filloi të transmetohej në vitin 2003.

(Foto: Screenshot/TheEllenShow)

Kujtojmë që në maj të vitit të kaluar, DeGeneres njoftoi se sezoni i 19-të që do të përfundojë gjatë vitit 2022, do të jetë edhe i fundit i këtij emisioni.

Prezantuesja mori kritika pas akuzave të shumta për karakterin e saj nga punonjësit, si dhe u akuzua për abuzime dhe atmosferë jo të shëndetshme pune. Si pasojë e kësaj, shikueshmëria e emisionit ra në mënyrë drastike. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet kapen së bashku?

Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet kapen së bashku?

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të "Versace"

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kalo në kategori