Për ditëlindjen e saj të 29-të, këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, është shfaqur në kopertinën e muajit shtator të revistës së famshme amerikane, Style Cruze.

Ajo ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta dhe karriera profesionale, derisa “Këngëtare, prezantuese dhe producente, Luana, një luaneshë e vërtetë,” e përshkruan në titull revista prestigjioze.

E njëjta njëherësh ka treguar se është shumë e përsosur në punë, pavarësisht se e di që perfeksioni nuk ekziston.

Mes shumë gjërash, biondja ka folur edhe për ndikimin e pandemisë së coronavirusit që ka pasur në karrierë gjatë kësaj kohe.

Duke qenë se pritet të startojë së shpejti me sezonin e katërt të “Shiko Kush Luan”, ajo ka zbuluar disa detaje të tjera edhe me projektet e saj muzikore.

Luana feston ditëlindjen e 29-të, befasohet me lule dhe tullumbace në orët e para të mëngjesit në tarracën e banesës Luana feston ditëlindjen e 29-të, befasohet me lule dhe tullumbace në orët e para të mëngjesit në tarracën e banesës

“Për ditëlindjen time jam e emocionuar të ndajë këtë kopertinë ekskluzive të revistës së madhe amerikane, Style Cruze, për çështjet e shtatorit”, ka shkruar ajo në lajmin e ndarë në Instagram.

Krijuesja e hitit “Pa Panik” ka pozuar me një fustan të shkurtër, me të cilin gjithashtu ka marrë vëmendje të madhe me dukjen glamuroze.

Më poshtë ua sjellim disa nga imazhet atraktive të Luanës për Style Cruze:

Luana Vjollca

Luana Vjollca

Luana Vjollca

/Telegrafi/