LAJMI I FUNDIT:

“Ndoshta pse jam shqiptare”, Dua Lipa zbulon një talent sekret që ka të bëjë me prejardhjen e saj

“Ndoshta pse jam shqiptare”, Dua Lipa zbulon një talent sekret që ka të bëjë me prejardhjen e saj

Artistja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka thënë se njërin prej “trukeve magjike” që di të bëjë është të kërcejë me një gotë mbi kokë.

Këtë e tha gjatë gjatë podcastit KISS, ku ishte e ftuar së fundmi, derisa potencoi se këtë mund të bënte me një gotë të mbushur plot.


“Mund të kërcejë me një gotë mbi kokë, mund të vallëzoj plotësisht”, tha ajo kur u pyet nëse dinte ndonjë truk magjik.

Pas kësaj, ajo u pyet gjithashtu se si e kishte zbuluar këtë talent sekret tek vetja e saj, dhe përgjigjja e Dua Lipës shtangu të gjithë.

“Nuk e di se si, por ndoshta pse jam shqiptare ose diçka e tillë”, u përgjigj këngëtarja e hitit “Houdini” derisa buzëqeshja e saj shkëlqente në fytyrën e saj.

Dua Lipa është e njohur gjithashtu edhe për aftësinë e saj për të vallëzuar sidomos edhe për vallet tradicionale shqiptare.

Dy vjet më parë, u bë virale duke kërcyer në një resort në Shqipëri me muzikë tradicionale dhe në kokën e saj kishte vendosur një gotë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Kalo në kategori