LAJMI I FUNDIT:

Motrat Vjollca, Marina dhe Luana marrin vëmendje me paraqitjet e tyre në Javën e Modës në Milano

Motrat Vjollca, Marina dhe Luana marrin vëmendje me paraqitjet e tyre në Javën e Modës në Milano

Java e Modës në Milano tashmë ka filluar dhe këtë vit po ashtu nuk mund të mungonin motrat Vjollca.

Bukuroshet nga Shqipëria, Marina dhe Luana Vjollca, kanë qenë të pranishme edhe sivjet ku bashkë me to ishte edhe reperi nga Kosova, Getoar Selimi.


Si gjithnjë, ato kanë marrë vëmendje të madhe me paraqitjet e tyre atraktive dhe me plot stil.

Foto: Screenshot/Instagram

Të njëjtat kanë qenë për të parë nga afër shfaqjet e stilistes Elisabetta Franchi, pasi kanë një bashkëpunim me të.

Të gjitha lajmet nga Java e Modës në Milano
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Java e Modës në Milano

Ylli i “Klanifornia” madje ka marrë këtë markë të njohur dhe e ka sjell edhe në Shqipëri.

Marina dukej atraktive në një kostum të bardhë të markës së lartpërmendur, të cilin e kombinoi me kapelë rozë, taka të ngjashme, syze po ashtu dhe reçipeta rozë.

Luana nga ana tjetër u shfaq me një triko interesante të zezë me pantallona kafe dhe xhaketë lëkurë gjithashtu kafe.

Foto: Screenshot/Instagram

Të njëjtat shquhen për stilin unik si dhe për daljet e tyre në publik. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Kalo në kategori