LAJMI I FUNDIT:

Morena Taraku publikon këngën e re “Malli” me Skerdin

Morena Taraku publikon këngën e re “Malli” me Skerdin
Reklama

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku, është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar prej ditësh, bukuroshja nga Peja ka publikuar këngën e saj më të re “Malli” në bashkëpunim me Skerdin.


Këmnga është një baladë e zhanrit pop dhe R&B, dhe është punuar nga vet Skerdi në muzikë dhe tekst.

“Malli” është vizualizuar edhe me një klip, xhirimet e të cilit janë kryer në jug të Shqipërisë.

Ana vizuale e projektit është realizuar nga produksioni Play Play Video. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori