Morena Taraku mbetet ndër femrat më të komentuara në media rozë dhe merr çdo herë vëmendje me postimet që bën në rrjete sociale.

29-vjeçarja njihet për linjat joshëse të trupit por edhe për stilin me shumë shije të veshjes dhe kjo gjë u vu në dukje edhe në postimet e radhës.

Ish-Missi është shfaqur tejet provokuese edhe në imazhet e reja që solli për mbi 1.6 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Foto: Morena Taraku/Instagram

E veshur me një bluzë të kaltër që kombinohej me një xhaketë me ngjyra të njëjta, Morena përshtati dukjen me pantallona të zi.

Për t’u dukur edhe më me stil dhe sportive, bukuroshja zeshkane kombinoi veshjen me atlete bardh dhe kaltër dhe çantë të vogël të zezë.

Reklama
Reklama

Foto: Morena Taraku/Instagram

Me pozat para pasqyrës, modelja dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive teksa edhe pranoi komente të shumta nga ana e fansave.

Ndryshe, Morena ka njoftuar se shumë shpejt do të rikthehet me një projekt të ri muzikor. /Telegrafi/