LAJMI I FUNDIT:

Morena Taraku nuk i lë vend imagjinatës me pozat joshëse nga pushimet

Morena Taraku nuk i lë vend imagjinatës me pozat joshëse nga pushimet

Ajo është njëra prej modeleve e këngëtarëve shqiptare që komentohet vazhdimisht në rrjete sociale.

Reklama

Bëhet fjalë për Morena Tarakun, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Turqi.

Bukuroshja nga Peja tashmë ka krijuar një jetë luksoze duke qenë se ka hapur edhe një qendër estetike atje.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta së fundmi ka zgjedhur një resort luksoz në Turqi për të kaluar disa ditë pushimi me miqtë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Dhe për këtë ka ndarë me ndjekësit disa fotografi e video atraktive në Instagram.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo shfaqet me një fustan blu shkëlqyes, syze dielli të markës Celine si dhe ka vënë aksesorë të shumtë.

Komplimentet natyrisht nuk munguan edhe kësaj here nga miqtë e ndjekësit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori