LAJMI I FUNDIT:

Morena Taraku dhe Skerdi paralajmërojnë këngën e re

Morena Taraku dhe Skerdi paralajmërojnë këngën e re
Foto: Screenshot/Instagram

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, ka paralajmëruar prej kohësh projektin e ri muzikor.

Ajo tashmë ka zbuluar se po vjen në bashkëpunim me reperin e njohur, Skerdi Ago.


Të njëjtit në rrjete sociale kanë prezantuar pamje nga prapaskenat e videoklipit të ri.

View this post on Instagram

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

“Së shpejti. Malli”, kanë shkruar ata.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Fansat reaguan menjëherë krahas postimit, të cilët mezi po presin për këtë projekt të ri muzikor.

Skerdi këtë vit ka qenë mjaft i angazhuar me projekte muzikore, teksa ka sjell disa bashkëpunime.

Ai ka bërë duet me disa artistë si: Melinda Ademin, Eugenën, Teuta Selimin, Ronela Hajatin etj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori