LAJMI I FUNDIT:

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptarë dhe një nga artistet më të kërkuara të zhanrit pop nëpër koncerte.

Reklama

Ajo është aktive në mbrëmje muzikore të ndryshme, duke performuar live për fansat e saj të shumtë.

E duke qenë prezente në mbrëmje muzikore të ndryshme, sigurisht që edhe incidentet e vogla shpesh herë mund të mos bëjnë përjashtim.

Dafina Zeqiri (Foto: Dafina Zeqiri/Instagram)

Një gjë e tillë i ka ndodhur së fundmi këngëtares, në një nga koncertet e saj, ku një fans i ka shtrënguar dorën dhe nuk e lëshonte.

Videoja është bërë virale në rrjetet sociale TikTok dhe Instagram, me shumë prej ndjekësve të cilët kanë shikuar me interesim reagimin e Dafinës në këtë situatë të sikletshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kalo në kategori