Modelja dhe aktorja, Zita Vass, po ndërton karrierën e saj në Amerikë duke xhiruar filma, seriale dhe reklama për markat luksoze.

Reklama

Përveç reklamimit të rrobave të banjës, ajo ishte edhe fytyra e markës Guess, ndërsa u shfaq edhe në serialet “Californication” dhe “Big Time Rush”.

Kjo bukuroshe me linja mahnitëse tregon se i pëlqen të bëjë fotografi dhe i pëlqen kur janë ndezur dritat.

(Foto: Instagram/zitavass)

“Më pëlqen. Kam punuar edhe në projekte televizive dhe synimi im është të jem një vajzë Bond”, ka deklaruar Zita për Maxim.

(Foto: Instagram/zitavass)

Në profilin e saj në Instagram, ka postuar një imazh ku pozon e zhveshur në pjesën e sipërme, me duart që i mbulojnë gjoksin. Edhe pse ka një fund të gjatë, ajo ka pozuar në mënyrë të tillë që i duken këmbët e gjata. /Telegrafi/

Reklama
Reklama

(Foto: Instagram/zitavass)

(Foto: Instagram/zitavass)

(Foto: Instagram/zitavass)