0Shares

Miriam Cani dhe Alban Skenderaj prej vitesh janë në lidhje dhe në dashuri të madhe me njëri-tjetrin.

Ata bashkë qëndrojnë edhe në studio ku i realizojnë bashkë këmgët.

Megjithatë, serioziteti i Albanit nuk i pëlqen aq shumë Miriamit e cila është ankuar për këtë pjesë publikisht.

Lajmet e fundit nga estrada shqiptare Lajmet e fundit nga estrada shqiptare

“Në studio bëhet gjithmonë shumë serioz”, ka shkruar Miriami.

Mbetet të shihet se çka kanë përgatitur dyshja.

Albani njihet si një nga kënëgtarët më të dashur shqiptarë, kurse Miriami ka qenë më pak aktive në skenën muzikore. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)