Këngëtarja e njohur Miriam Cani, ka paralajmëruar se këto ditë do të publikojë këngën e saj më të re.

“Në parajsë’ titullohet kjo këngë, së cilës këngëtarja ia ka realizuar edhe klipin.

View this post on Instagram

#UnreleasedPics of a great shoot

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on Nov 7, 2018 at 9:36am PST

Miriami ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa fotografi nga xhirimet, në të cilat duket mjaft tërheqëse dhe me stil.

Imazhet në fjalë kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj të shumtë.

View this post on Instagram

#Unreleasedpics of a #greatshoot with #greatpeople

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on Nov 8, 2018 at 8:47am PST

Miriami këtë vit nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë, kjo pasi i është përkushtuar më shumë rritjes së vajzës.

Ndërkohë, bashkëshorti i saj Alban Skënderaj, ka sjell më shpesh këngë të reja, dhe ka mbajtur gjithashtu disa koncerte.

View this post on Instagram

Edhe pak .. 🤗

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on Nov 5, 2018 at 7:29am PST

Fansat e këngëtares i janë gëzuar lajmit që këngëtarja do të rikthehet sërish me një projekt të ri muzikor. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Neser .. #NëParajsë

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on Nov 8, 2018 at 9:39am PST