Shpesh thuhet se miqësitë e gjata dhe të qëndrueshme janë pothuajse të pamundura që të ndodhin me të famshmit e Hollywoodit.

Aktorët dhe këngëtarët kanë një gjë të përbashkët – ata janë të gjithë personalitete kreativë dhe jo gjithmonë janë në luftë për famë.

Megjithatë, Klan Kosova sjell më poshtë disa nga miqësitë e yjeve hollivudiane, të cilat përveç se i kanë rezistuar kohës ato karakterizohen nga përkushtimi i vërtetë dhe sinqeriteti mes tyre.

Justin Timberlake and Ryan Gosling

Liv Tyler dhe Kate Hudson

Cara Delevingne dhe Rihanna

Leonardo DiCaprio dhe Tobey Maguire

Keira Knightley dhe Sienna Miller

Mel Gibson dhe Robert Downey Jr.

Kim Kardashian dhe Nicole Richie

Selena Gomez dhe Demi Lovato

Robert Pattinson dhe Tom Sturridge

Sandra Bullock dhe Ryan Reynolds

Jennifer Aniston dhe Courteney Cox