LAJMI I FUNDIT:

Miley Cyrus feston publikimin e albumit të ri me të dashurin e saj, Maxx Morando si dhe me plot yje të famshëm në Beverly Hills

Miley Cyrus feston publikimin e albumit të ri me të dashurin e saj, Maxx Morando si dhe me plot yje të famshëm në Beverly Hills

Miley Cyrus së bashku me miqtë e saj të famshëm patën një festë në Beverly Hills për të kremtuar publikimin e albumit të saj të ri, “Endless Summer Vacation”.

Reklama

U organizua një mbrëmje spektakolare në ‘Gucci Osteria da Massimo Bottura’ me yje si: Paris Hilton, Shawn Mendes, Sabrina Carpenter dhe sigurisht i dashuri i Cyrus, Macx Morando.

Të famshmit dukeshin të jashtëzakonshëm, por Miley ishte ajo që vodhi shfaqjen.

Foto: Backgrid

Superylli 30-vjeçar zgjodhi një fustan të shkurtër të zi së bashku me një pallto jeshile dhe disa taka të larta.

Të gjitha lajmet nga Miley Cyrus
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Miley Cyrus

Për sa i përket aksesorëve, Miley kishte vënë disa vathë të mëdhenj me rrathë dhe nuanca të zeza.

Foto: Backgrid

I dashuri Maxx kishte veshur një xhaketë sportive blu prej kadifeje së bashku me një bluzë të bardhë dhe një palë atlete të bardha.

Miley nuk e mbante dot veten, teksa këndoi dhe kërceu gjatë gjithë natës. Ajo ka shijuar mjaft shumë natën me miqtë e saj të famshëm.

Foto: Backgrid

Në fund të natës, Shawn Mendes u largua duke lënë festën me Sabrina Carpenter, me atë që dukej të ishte një gotë vere në dorë.

Ata gjithashtu mbërritën bashkë dhe kjo forcoi më shumë thashethemet për një lidhje të mundshme.

Foto: Backgrid

Ka pasur shumë pritje përpara publikimit të albumit të ri të artistes ndërkombëtare.

“Flowers”, kënga e albumit, ka qenë një sukses i madh komercial, duke vendosur disa rekorde të reja.

Foto: Backgrid

Ajo arriti numrin një në 35 vende të ndryshme. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Eros Grezda bëhet baba për herë të parë

Eros Grezda bëhet baba për herë të parë

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Për herë të parë koncert në Shqipëri, Ricky Martin: I lumtur që do të jem në Tiranë

Për herë të parë koncert në Shqipëri, Ricky Martin: I lumtur që do të jem në Tiranë

Magazina
Kalo në kategori