LAJMI I FUNDIT:

Milani e konsideron shitjen e Susos

Milani e konsideron shitjen e Susos

Milani po planifikon që ta shesë Suson në këtë afat kalimtar të janarit.

Anësori spanjoll po lidhet me një largim nga Rossonerët, pasi Stefano Pioli nuk e sheh si pjesë e planeve të tij.

Suso ka kohë që dëshiron të largohet nga skuadra italiane dhe duket se ky muaj do të jetë vendimtar për të.

Calciomercato raporton se Milani ka pranuar disa oferta për 26-vjeçarin dhe po i konsideron ato.

Suso afër largimit nga Milani
Lexo po ashtu Suso afër largimit nga Milani

Spanjolli ka shënuar 24 gola dhe ka bërë 31 asistime në 152 paraqitjet që ka bërë për ‘Djajtë’.

Në sezonin e kaluar, Suso kaloi epërsi një formë të dobët, pasi shënoi vetëm një gol dhe bëri dy asistime në 16 paraqitje. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
E larguan për pesë milionë euro, Interi dëshiron ta rikthejë lojtarin që po shkëlqen te rivali i Serie A

E larguan për pesë milionë euro, Interi dëshiron ta rikthejë lojtarin që po shkëlqen te rivali i Serie A

Serie A
Qeveria spanjolle i detyrohet Dani Alvesit 1.2 milion euro, paratë mund të përdoren për të orkestruar lirimin nga burgu

Qeveria spanjolle i detyrohet Dani Alvesit 1.2 milion euro, paratë mund të përdoren për të orkestruar lirimin nga burgu

Ndërkombëtare
Mbappe nuk do të jetë më i paguari te Reali, tre lojtarë do të fitojnë pagë më të madhe se francezi

Mbappe nuk do të jetë më i paguari te Reali, tre lojtarë do të fitojnë pagë më të madhe se francezi

La Liga
Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca - renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca - renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Superliga
A do të detyrohet Real Madridi të shesë një nga yjet e tyre pas transferimit të Mbappes – tregon presidenti i La Ligas

A do të detyrohet Real Madridi të shesë një nga yjet e tyre pas transferimit të Mbappes – tregon presidenti i La Ligas

La Liga
Real Madridi synon

Real Madridi synon "të peshkojë" te Sevilla - e do talentin e tyre

La Liga
Kalo në kategori