LAJMI I FUNDIT:

Messi tashmë ka tri oferta në tavolinë

Messi tashmë ka tri oferta në tavolinë

Sipas raportimeve, Lionel Messi priret të largohet nga Paris Saint-Germain në një transferim të lirë këtë verë.

Reklama

Fituesi i Kupës së Botës mbërriti në kryeqytetin francez në gusht të vitit 2021, pasi e kaloi të gjithë karrierën e tij te Barcelona.

Raportimet e fundit kishin treguar se një rinovim i mundshëm i kontratës ishte një mundësi më e mundshme.

Xavi i drejtohet vëllait të Messit, pas deklaratës që bëri jehonë në internet
Lexo po ashtu Xavi i drejtohet vëllait të Messit, pas deklaratës që bëri jehonë në internet

Por, Foot Mercato raporton se, megjithëse zgjatja e qëndrimit të tij në Paris mbetet një opsion, nuk duket se është prioritet i shtatë herë fituesit të Topit të Artë.

Skuadra nga MLS që është nën pronësi të David Beckham, Inter Miami është duke insistuar në transferimin e tij dhe ka pasur zëra të vazhdueshëm për një rikthim te Barça.

Lionel Messi dhuron miliona euro për Turqinë dhe Sirinë
Lexo po ashtu Lionel Messi dhuron miliona euro për Turqinë dhe Sirinë

Një lëvizje fitimprurëse në Arabinë Saudite është raportuar po ashtu në kohët e fundit – megjithatë duket se nuk është në plan për momentin.

Ylli 35 vjeçar i ka sytë te Kupa e Amerikës në vitin 2024 dhe është i vendosur të luajë në një nivel të lartë për të mbajtur formën e tij të lartë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Jo vetëm asistim, Bellingham kishte rol vendimtar në golin e Vinicius ndaj Napolit

Jo vetëm asistim, Bellingham kishte rol vendimtar në golin e Vinicius ndaj Napolit

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori