LAJMI I FUNDIT:

Inter Miami

260 Artikuj

Lionel Messi ka vendosur për klubin e tij të ardhshëm pasi të largohet nga Inter Miami

Lionel Messi ka vendosur për klubin e tij të ardhshëm pasi të largohet nga Inter Miami

Ndërkombëtare
Inter Miami dështon pa Messin, mposhtet në finalen e Kupës nga Houston Dynamo

Inter Miami dështon pa Messin, mposhtet në finalen e Kupës nga Houston Dynamo

Ndërkombëtare
Lionel Messi mungon në stërvitjen e Inter Miamit para finales ndaj Dynamo Houston

Lionel Messi mungon në stërvitjen e Inter Miamit para finales ndaj Dynamo Houston

Ligat tjera
Luka Modric së shpejti bashkëlojtar i Leo Messit – Inter Miami shfaq interesim për kroatin

Luka Modric së shpejti bashkëlojtar i Leo Messit – Inter Miami shfaq interesim për kroatin

Ligat tjera
Harry Kane zbulon idhullin e tij të fëmijërisë që luante te Barcelona, nuk është ai që do të prisnit

Harry Kane zbulon idhullin e tij të fëmijërisë që luante te Barcelona, nuk është ai që do të prisnit

Ndërkombëtare
Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Ndërkombëtare
Shqetësime te Inter Miami, Messi dhe Alba u larguan nga fusha në pjesën e parë për shkak të lëndimeve

Shqetësime te Inter Miami, Messi dhe Alba u larguan nga fusha në pjesën e parë për shkak të lëndimeve

Ligat tjera
“Plotësisht e pavërtetë”, Vitinha përgënjeshtron lajmet se ai u përlesh me Messin

“Plotësisht e pavërtetë”, Vitinha përgënjeshtron lajmet se ai u përlesh me Messin

Ligue 1
Tata Martino i pasigurt nëse Messi është i gatshëm për të luajtur

Tata Martino i pasigurt nëse Messi është i gatshëm për të luajtur

Ligat tjera
Messi zbulon pamjen e re – kjo do të thotë vetëm një gjë për garën e Topit të Artë

Messi zbulon pamjen e re – kjo do të thotë vetëm një gjë për garën e Topit të Artë

Ndërkombëtare
Jeta luksoze e Lionel Messit në Miami, shtëpia milionëshe dhe darka në restorante të famshme

Jeta luksoze e Lionel Messit në Miami, shtëpia milionëshe dhe darka në restorante të famshme

Yjet
Fansat e Inter Miamit të dëshpëruar me mungesën e Leo Messit në humbjen e ekipit të tyre

Fansat e Inter Miamit të dëshpëruar me mungesën e Leo Messit në humbjen e ekipit të tyre

Ligat tjera
Atlanta tallet me Messin dhe Inter Miamin pasi i mposhti me ‘manita’

Atlanta tallet me Messin dhe Inter Miamin pasi i mposhti me ‘manita’

Ndërkombëtare
Mbappe barazoi rekordin e madh të Ronaldos dhe Messit pas golit të fundit me PSG-në

Mbappe barazoi rekordin e madh të Ronaldos dhe Messit pas golit të fundit me PSG-në

Ligue 1
Messi merr një punë të re pasi Argjentina shfrytëzoi me zgjuarsi zbrazëtirën e FIFA-s

Messi merr një punë të re pasi Argjentina shfrytëzoi me zgjuarsi zbrazëtirën e FIFA-s

Përfaqësueset
Messi ka blerë një vilë spektakolare në Miami në vlerë prej 10 milionë eurosh

Messi ka blerë një vilë spektakolare në Miami në vlerë prej 10 milionë eurosh

Yjet
Videoja e Messit ‘duke folur anglisht’ është bërë virale, fansat janë ‘të mahnitur’

Videoja e Messit ‘duke folur anglisht’ është bërë virale, fansat janë ‘të mahnitur’

Ndërkombëtare
Lionel Messi ka zbuluar se kë e konsideron si mbrojtësin më të mirë në botë për momentin

Lionel Messi ka zbuluar se kë e konsideron si mbrojtësin më të mirë në botë për momentin

Ndërkombëtare
De Bruyne përgjigjet në pyetjen nëse do të preferonte të luante me Ronaldon apo Messin

De Bruyne përgjigjet në pyetjen nëse do të preferonte të luante me Ronaldon apo Messin

Ndërkombëtare
“Nëse pëlqen Cristianon, nuk duhet ta urresh Messin” – Ronaldo vjen me deklaratë të bujshme për rivalin historik argjentinas

“Nëse pëlqen Cristianon, nuk duhet ta urresh Messin” – Ronaldo vjen me deklaratë të bujshme për rivalin historik argjentinas

Ndërkombëtare
Disa tentuan ta përqafonin, por disa e gjuajtën edhe me shishe uji – Messi shpëtoi mrekullisht nga goditja

Disa tentuan ta përqafonin, por disa e gjuajtën edhe me shishe uji – Messi shpëtoi mrekullisht nga goditja

Ligat tjera
I është bërë Leo Messit si hije – zbulohet sa paguhet truproja e argjentinasit

I është bërë Leo Messit si hije – zbulohet sa paguhet truproja e argjentinasit

Ligat tjera
Një tifoz u fut në fushë për ta takuar Messin, por sigurimi i tij me një reagim të shpejtë e neutralizon atë

Një tifoz u fut në fushë për ta takuar Messin, por sigurimi i tij me një reagim të shpejtë e neutralizon atë

Ndërkombëtare
Sikur në kohet e arta të Barcelonës, Busquets, Messi dhe Alba bëjnë një aksion të jashtëzakonshëm me argjentinasin që dhuron një asistim magjik

Sikur në kohet e arta të Barcelonës, Busquets, Messi dhe Alba bëjnë një aksion të jashtëzakonshëm me argjentinasin që dhuron një asistim magjik

Ndërkombëtare