Aurela Hoxha i befasoi të gjithë ditë më parë përmes publikimit të fotografive që konfirmonin se ajo është bërë nënë.

Paraprakisht nuk dihej asgjë, së paku publikisht, lidhur me shtatzëninë e modeles, e cila zgjodhi të ndiqte trendin e fundit duke njoftuar për amësinë pasi të lindte fëmijën.

Përveç fotografive të publikuara, ajo vendosi të mos jepte detaje të tjera lidhur me fëmijën.

View this post on Instagram

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Porse në bazë të një postimi të fotografit Endrit Mërtiri, fansat aludojnë se emri i djalit të Aurelës është Alaron.

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

Ai e ka publikuar një fotografi të përbashkët me modelen Dorina Gegici, të cilës ia ka bashkëngjitur përshkrimin: “Daja dhe tezja më e lezetshme e Alaron”, teksa në komentin e saj Aurela ka shkruar: “Të dua daja”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Endrit Mërtiri (@endritmertiri)