LAJMI I FUNDIT:

Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Gjatë spektaklit të “Big Brother VIP Albania”, Meriton Mjekiqi u pa duke u larguar nga shtëpia si finalist i parë i eliminuar.

Ky zhvillim ka sjellë shumë zhgënjim dhe habi në mesin e publikut të gjerë, duke qenë se Meritoni kishte fituar një ndjekje të madhe dhe pritshmëri të lartë për performancën e tij në shtëpi.

Rrjetet sociale janë mbushur me spekulime dhe teori në lidhje me një mundësi përplasjeje mes Meritonit dhe ekipit të produksionit, një situatë e cila mund të ketë ndikuar në largimin e tij të befasishëm.

Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara
Lexo po ashtu Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Në veçanti, largimi i menjëhershëm i Meritonit dhe Ilnisës nga studioja akoma pa përfunduar spektakli, si dhe mungesa e tyre në festën pas-finale, kanë ngjallur më shumë dyshimet për një ambient të tensionuar.

Kjo shton më tej atë që zakonisht quhet si “hatërmbetje” nga ana e Meritonit ndaj produksionit.

Më tej, Meritoni ka qenë tepër rezervuar në lidhje me përvojën e tij në shtëpi. Ai nuk ka bërë asnjë prononcim publik dhe as nuk ka përditësuar llogaritë e tij sociale, përveç një fotoje ku shihet krah Ilnisës – e cila u publikua nga vetë ajo. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/YouTube
Foto: Screenshot/YouTube
Foto: Screenshot/YouTube

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
Kalo në kategori