LAJMI I FUNDIT:

Mediat e rajonit: Xhesika Berberi është sozia e Gigi Hadid (Foto)

Mediat e rajonit: Xhesika Berberi është sozia e Gigi Hadid (Foto)

Manekinia amerikane me origjinë palestinezo-holandeze, Gigi Hadid, aktualisht është njëra prej bukurosheve më të njohura në botën e modës, ndërsa popullariteti i saj është rritur në masë të madhe prej se u bë pjesëtare e shtëpisë prestigjioze Victoria’s Secret. Megjithatë, ajo ka një kopje.

Reklama

Vajza e biznesmenit Mohamed Hadid dhe ish-manekines Yolanda Hadid ka një sozie nga rajoni jonë, më saktësisht, nga Shqipëria – shkruan portali boshnjak klix.ba.

Xhesika Berberi mahnit rrugëve të New Yorkut, krahasohet me Gigi Hadidin (Foto)
Lexo po ashtu Xhesika Berberi mahnit rrugëve të New Yorkut, krahasohet me Gigi Hadidin (Foto)

Është fjala për Xhesika Berberin, e cila është po ashtu një modele e suksesshme, ndërsa para disa vitesh ka qenë edhe ‘Miss Shqipëria’.

Ngjashmërinë e tyre shikojeni në galerinë e mëposhtme, shkruan portali duke paraqitur fotografitë e dy bukurosheve. /Telegrafi/

Xhesika Berberi

Gigi Hadid

Krahasimi

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori