LAJMI I FUNDIT:

Mbresa dhe Artan Thaçi largohen nga gara për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh

Mbresa dhe Artan Thaçi largohen nga gara për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh
Foto: Screenshot/YouTube

Mbresa Hajrullahu dhe Artan Thaçi janë dy finalistët që kanë përmbyllur rrugëtimin e tyre në Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Ata janë larguar nga gara e madhe dhe nga çmimi final prej 200 mijë eurosh.

Garën për çmimin e madh ndërkohë e vazhdojnë: Stresi, Xhuli Nura dhe Vedat Bajrami.

Foto: Screenshot/YouTube

Njëri prej të cilëve pritet për pak që të rrëmbejë çmimin e madh dhe të shpallet fitues i edicionit të parë të BBVK-së.

Finalja e madhe - Vedati takohet me vajzat, befasohet nga Sinan Vllasaliu dhe fiton një pushim falas për në Dubai
Lexo po ashtu Finalja e madhe - Vedati takohet me vajzat, befasohet nga Sinan Vllasaliu dhe fiton një pushim falas për në Dubai

Të njëjtit po vazhdojnë të qëndrojnë në skenën e Klan Arenës derisa të kumtohet lajmi i madh për fituesin.

Foto: Screenshot/YouTube

“Së pari faleminderit shumë që kisha rastin me e përjetu një eksperiencë të tillë si Big Brother. Faleminderit të gjithëve”, u shpreh Artani pas eliminimit.

“Faleminderit që ma keni bërë ftesën, nuk e kisha ndërruar në jetë. Përndryshe, ishalla po fiton Xhuli”, shtoi Mbresa pas largimit nga gara. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Kalo në kategori